Dneboh

Dne 9.-11.4.2010 jsme byly na víkendovce ve skalách.

Jely jsme vlakem. Až do Turnova s námi jela vlčata a pak jsme se rozdělili. V Turnově na nádraží se muselo hodinku čekat a tak jsme si daly první véču. Když jsme dorazily do Březiny nad Jizerou, šly jsme ještě asi půl hodinky pěšky.
 
Pod chatou byl už Súp a dokonce nám vynosil i krosny nahoru!! Pak jsme večeřeli a šly si vybalit věci. Za chvíli se mohlo jít na bobříka odvahy – po svíčkách. Po vyčištěných zubech se šlo spát.
 
Ráno si dal každý svoji snídani, načepovalo se pití a šlo se na výlet. Místy poprchávalo L Nejdříve jsme šli na Valečov, kde byla prohlídka zříceniny. Vyfotili jsme se u takový chatrče, kde se točila pohádka Rumpl Cimpr Campr.
 
Poobědvali jsme ve skále, protože pršelo. Celý den se chodilo skalami, lesem, po vyhlídkách... Na jedné takové jsme si dali i čaj, aby jsme se zahřáli. Měli tam (venku) i v ohradě pštrosy, osly, kozy, berany...
Potom se šlo do Drábských světniček, kam dorazil i Evžen, který přijel skontrolovat chatu.
 
Po šťastném návratu skoro káždý rád navštívil kadibudku.
 
K večeři byly špagety. Pak se holky nahoře pomasírovaly a šlo se spát.
 
Ráno byl ke snídani makový závin. Zahrály se deskovky – Jungle a Filou, naložily se krosny na káru a Céla nám šla připravit stopovačku na vlakáč.
Ve vlaku se už jen zpívalo. V Turnově k nám opět přistoupila vlčata a tak jsme jeli až do Jilemnice!!
Scrapy CoCo

Přihlásit